מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
  

 
 
ספא זוגי בהרצליה
 
מעוניינים בבילוי זוגי בלתי נשכח? אם גם אתה מעוניין להפתיע את חברתך או אשתך, או שאת מעוניינת להעניק לגבר שלך מתנה בלתי נשכחת, אנו ממליצים על ספא זוגי בהרצליה. גם אם הנכם גרים רחוק, ספא זה מציע שירותים מתקדמים ומפנקים שקשה יהיה למצוא במכוני ספא מתחרים, ועל כן שווה את הטרחה שבנסיעה הארוכה. גם אתם תוכלו ליהנות מג'קוזי מפנק, מערכי טיפול מתקדמים ומקוריים ולקבל מגוון שירותים בחמאם טורקי גדול ומאובזר להפליא!
 
ג'קוזי משוכלל עם זרמי מים משתנים
 
גם אתם תוכלו ליהנות מג'קוזי אינטימי ומפנק, עם שליטה בזרמי המים. ג'קוזי זה יכיל מים בטמפרטורה חמימה ונעימה אשר תגביר את עצמת האינטימיות שלכם כזוג. כיבוד קל יוצע לכם לאחר הבילוי בג'קוזי ולפני התחלת מערך הטיפולים שלכם במסגרת הספא.
 
טיפולי עיסוי ומסאג'
 
טיפולים מפנקים אשר מציע שירות ספא זוגי בהרצליה. במסגרתם – מומחים בעלי שם כלל ארצי יציעו לכם מגוון רחב של עיסויים ומסאג'ים לרבות עיסוי באבנים חמות, המשלב את יד האמן עם האבנים החמימות שיתרמו להרגשת הנוחות שבטיפול. העיסויים והמסאג'ים של ספא זוגי בהרצליה נחשבים למובילים בתחומם על פי חוות דעת של מטופלי עבר לא מעטים.
 
טיפולי פנים
 
מגוון רחב של טיפולי פנים מוצע על ידי מכון ספא זוגי בהרצליה. הטיפולים כוללים שימוש בוחומרים נוזליים או אבקות שונות לחיזוק עור הפנים, הימנעות מקמטים והולכת העור לקראת מראה צעיר ומרענן. הטיפולים כוללים גם טיפולי בוץ מים המלח אשר מהווה אחד החומרים המבוקשים בעולם לתחום טיפולי הפנים, בעיקר בשל החומרים הטבעיים הרבים שיש בו אשר עולים עשרות מונים על חומרים מלאכותיים שיש בנוזלים ואבקות אחרוצת הבאים לכדי שימוש במכוני ספא.
 
טיפולים בחמאם טורקי
 
באפשרותים לבקר בחמאם הטורקי אשר מציע מגוון רחב של טיפולים ואטרקציות באווירה של ארמון טורקי עתיק, שבתוכו נשמרת טמפרטורה חמה המותאמת לבילוי בספא. טמפרטורה זו מעט יותר גבוהה מטמפרטורת החדר אך נמוכה מהטמפרטורה שבתוך חדר סאונה.
 
למידע נוסף אודות ספא זוגי בהרצליה יש לפנות לאתר האינטרנט של מכון הספא המדובר או ליצור קשר עם המכון. לתיאום בילוי יש להתקשר מספר ימים מראש על מנת להבטיח את מקומכם בתאריך המבוקש.