מלאו פרטיכם וניצור איתכם קשר
שם ומשפחה:*
טלפון:*
דוא"ל:
הערות:
עיסויים 
 
עיסויים  הם אחד מהעיסויים המומלצים והנחשבים ביותר כיום, וניתן לראות שטיפולי הספא הם חלק לא מבוטל בחיי היומיום האישיים שלנו, נכון שבעבר זה נחשב לדבר יוקרתי ולא ממש זול, אבל היום ניתן לראות אט אט אנשים רבים רוצים בשירותים אלו ומוכנים לשלם מחירים סבירים בעבורם, יש לא מעט פעמים בהם תוכלו למצוא עיסויים  במחירים מוזלים וכדאי מאוד לעקוב אחרי זה.
 
קיימים סוגים שונים של עיסויים  ועיסויים שונים:
 
עיסוי רקמות עמוקות- מדובר על עיסוי איטי מאוד באזורים שונים בגוף, בטיפול כזה מופעל לחץ על השרירים כמובן לחץ מתון ובעזרתו ניתן לשחרר את הכאב מהשרירים העמוקים שבגוף ולקבל טיפול מרגיע לאורך זמן.
 
עיסוי לנשים בהריון- נשים רבות סובלות במהלך ההריון מכאבי גב, כאבי שרירים מכיוון שהעובר יוצר עומס רב על השרירים , האישה מרגישה כבדה וכך גם השרירים, לכן יש עיסוי מיוחד המותאם לנשים בהריון יש לציין שעיסוי זה מתאים לנשים בחודש הרביעי להריונן, ולפני זה כדאי מאוד לבדוק מי המעה האם הוא מקצועי וכו, מכיוון שמדובר בטיפול ייחודי ומיוחד מאוד יש להיזהר ולשים לב.
 
עיסוי שוודי- זהו אחד העיסויים וטיפולי הספא הפופולארים ביותר, עיסוי זה מתבצע בעזרת שמנים ארומטיים מיוחדים העוזרים להפיג מתחים ומשחררים שרירים תפוסים.
 
עיסוי פנים- אמנם אנו לא תמיד מודעים לכך אבל יש פעמים שגם הפנים שלנו זקוקים לטיפול ופינוק כזה או אחר, לכן טיפולי פנים הם מומלצים מאוד , עיסוי זה כולל: צוואר, עיניים, אוזניים, ראש ועוד, כך משחרר את כל המתחים ואף עוזר ברענון עור הפנים.
 
נכון שהמבחר של עיסויים  הוא גדול ורחב ופה לא ניתן לאחד את כולם יחד, לכן כאשר מגיעים אל מכוני הספא השונים , יש תחילה לברר מה סוג הטיפול אותו אתם רוצים וכמובן במקביל להתייעץ עם המטפל ולבדוק האם עיסויים  אלו הם אכן מתאימים לכם.
 
עיסויים  באים לא רק לפנק את הלקוח אלא יש אנשים שעיסויים  הם ממש מרפא עבורם ומגיעים בשביל לטפל בבעיה מסוימת, מכיוון שצריך לבדוק מה נכון ומתאים יש להתייעץ עם הרופא המטפל ולברר איתו מהם טיפולי הספא המתאימים לכם, יש המון אנשים שעיסויים  עוזרים ומסייעים בפתרון הבעיה, או אפילו להפגת כאבים במקום לקחת תרופות ולמלא את הגוף בכימיקאלים מיוצרים, יש אלטרנטיבה וזה עיסויים .
 
מותר לכם לפעמים לקחת יום חופש וללכת להתפנק במקום שלו ורגוע כמו ספא סודות מתוקים ולקבל פינוק אמיתי, עיסויים  שונים מוצעים לכם במכוני הספא, או בבתי מלון בהם יש חדרי ספא מיוחדים בדיוק עבורכם. הרי בסופו של דבר גם אנו זקוקים למעט שלווה ורוגע ולא צריכים כל הזמן לרוץ ולהתרוצץ, אתם תיווכחו לדעת לאחר עיסויים  שכאלה אתם יוצאים אנשים חדשים ומאושרים יותר ממה שנכנסתם.